The Institute for the Study and Treatment of Pain

  • Member Directory
  • HEBREW עִברִית מהו IMS? GunnIMS: גירוי תוך שרירית

Hebrew עִברִית - מהו IMS? GunnIMS: גירוי תוך שריריתעִברִית


שימו לב:


דף זה תורגם מהיר באמצעות Google Translate, מחשב שנוצר מאמץ לתרגם את מידע בריאות חשוב שהציבור. אנא סלח כל שגיאות דפוס. אם יש לך שאלות, אנא צור איתנו קשר כדי לבקש סיוע מקצועי. מתרגם מתנדבים להערכה רבה; )


תיצור איתנו קשר


מהו IMS? GunnIMS: גירוי תוך שרירית

Supersensitivity וקיצור שריר לא יכול להיות מופעל על ו 'לחתוך' תוך 'משככי כאבים' וגלולות משכך כאבים אחר רק מסכה על הכאב (נמוכים לעתים קרובות) ולקדם רעילות, הרכבה את הבעיה. נוירופתיה רק ​​מגיבה קלט פיזי של אנרגיה.


תוך שרירית גירוי (IMS) הוא מערכת הכוללת עבור האבחון וטיפול תסמונות כאב myofascial (תנאי כאב כרוניים המתרחשות במערכת השרירים והשלד כאשר אין כל סימן ברור של פציעה או דלקת). IMS מעוגנת המערבי מדע הרפואה, ויש לו בסיס מוצק במודל של כאב radiculopathic שלה, אשר נתמך כיום על ידי מומחים רבים בתחום. הוא פותח על ידי ד"ר גאן בזמן שהוא היה רופא במועצת פיצויי העובדים של קולומביה הבריטית בשנתי ה -70, שם הוא נחקר מספר הרב של מקרים עקשנים באופן מסתורי לאחר תסכול לעקרונות היעילים לרשותו. הטיפול, אשר מנצל מחט דיקור כי הם מיישמת ההדק הזמינה אשר נועדו לחדור עמוק בתוך רקמת שריר, מטרות פציעות שרירים במיוחד שהתקשרו ולהיות מקוצרים ממצוקה.


IMS מסתמכת במידה רבה על בדיקה גופנית יסודית של המטופל על ידי רופא מוסמך, מאומנים לזהות את הסימנים הפיזיים של כאב נוירופתי. בדיקה גופנית זו היא הכרחית שכן כאב כרוני הוא לעתים קרובות נוירולוגיות בניגוד מבניים, ולכן, בלתי נראים צילומי רנטגן יקר, בדיקות MRI, עצם סריקות CT. כישלון לזהות סימנים אלה יגרום אבחנה מדויקת, ולכן, נקודת התחלה גרועה עבור פיזיותרפיה.


הטיפול כרוך דיקור יבש של אזורים הנגועים של הגוף ללא הזרקת חומר כלשהו. אתרי מחט יכולים להיות בלב הלבה של מתוח, רך להקות שרירות, או שהם יכולים להיות ליד עמוד השדרה שבו שורש העצב עלול הפך מגורה רגיש במיוחד. חדירה של שריר תקין אינה מכאיבה; עם זאת, שריר מקוצר, רגיש במיוחד תהיה "לתפוס" את המחט מה שאפשר לתאר כתחושת התכווצויות. התוצאה היא משולשת. אחת, קולטן מתיחה בשריר מגורה, הפקת הרפיה רפלקס (התארכות). שני, המחט גם גורמת פגיעה קטנה ששואבת דם לאזור, שיזם את תהליך הריפוי הטבעי. שלוש, הטיפול יוצר פוטנציאל חשמלי בשריר כדי להפוך את התפקוד העצבי כרגיל שוב. המחט בשימוש IMS, על ידי גירוי כישור השריר, בעצם הופך לכלי ספציפי וייחודי לאבחון של כאבי שרירים נוירופתי.


מטרת הטיפול היא לשחרר קיצור שרירים, אשר לוחץ על ואת מגרה את עצב. באזורים רגישים במיוחד יכולים להיות desensitized, וכוח המשיכה מתמיד של שרירים מקוצרים ניתן לשחרר. IMS היא יעילה מאוד לשחרור שרירים מקוצרים תחת התכווצות, ובכך גרימת כאב מכאני מ- Pull שריר. IMS, למעשה, מתייחס למצב נוירופתי הבסיסי שגורם כאב. כאשר מבוצע במיומנות, יש IMS 


שיעור הצלחה מדהים, כפי שהוכח על ידי שיפור של תסמינים וסימנים, אפילו עבור מכאבי גב כרוניים עם סימני שורש.

IMS ניתן להשוות בכמה דרכים דיקור; עם זאת, ישנם מספר הבדלים חשובים. IMS מחייב בחינה ואבחון רפואי על ידי רופא בעל ידע באנטומיה, הוספות מחטים מסומנים על ידי סימנים פיזיים ולא לפי מרידיאנים מוגדרים מראש, שאינם מדעיים, תוך השפעות סובייקטיבי ואובייקטיבי בדרך כלל מנוסים מיד.


מילות מפתח: גירוי תוך שרירים, תוך-שרירי, IMS, cgims, גאן ims, דיקור יבש, דיקור, טריגר פוינט, כאב myofascial


התייחסות

המכון לחקר וטיפול כאב (iSTOP)

ונקובר, BC קנדה

אתר אינטרנט; http://www.istop.org/ims.html

טלפון: 1.604.264.7867


FIND CGIMS Practitioner - מדריך בינלאומיOur gratitude goes out to all iSTOP members and donors for making this directory and website possible. 

Thank you for making GunnIMS resources available to the public, for patients, practitioners, researchers and enthusiasts alike.


Gunn IMS "points" the way!2021 © The Institute for the Study and Treatment of Pain
is a Not for Profit organization
Canadian 
Charity #89159 8575 RR0001


donate todayPowered by Wild Apricot Membership Software