The Institute for the Study and Treatment of Pain

  • Member Directory
  • LATVIAN Latviešu Kas ir IMS? GunnIMS: intramuskulārā stimulācija

Kas ir IMS? GunnIMS: intramuskulārā stimulācija

LATVIAN LATVIEŠU


Lūdzu, ņemiet vērā:

Šī lapa ir ātri iztulkota, izmantojot Google Translate, datorizētas pūles, lai sabiedrībai pārvērstu svarīgu veselības aprūpes informāciju. Izmantojiet nolaižamo lodziņu jebkuras tīmekļa lapas augšējā labajā stūrī, lai tulkotu informāciju vēlamajā valodā. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu palīdzību. Lūdzu, atvainojiet jebkādas drukas kļūdas, patiesi cilvēki brīvprātīgo tulkotāji ir ļoti appreciated. ; )


Kas ir Gunn IMS? Gunn Intramuskulāra stimulācija


Supresensitāti un muskuļu saīsināšanu nevar izmantot un "nogriezt prom", savukārt "pretsāpju līdzekļi" un citas analgētiskas tabletes maskē sāpes (bieži vien slikti) un veicina toksiskumu, pastiprinot problēmu. Neiropatija reaģē tikai uz enerģijas fizisko ievadi.


Intramuskulāra stimulācija (IMS) ir kopēja sistēma miofasciālo sāpju sindromu diagnostikai un ārstēšanai (hroniskas sāpju sekas, kas rodas muskulatūras un skeleta sistēmā, ja nav acīmredzamu ievainojumu vai iekaisuma pazīmju). IMS ir balstīts uz Rietumu medicīnas zinātni, un tam ir stabils pamats sāpju radikulopātiskajā modelī, kuru tagad atbalsta daudzi šīs jomas speciālisti. To izstrādāja Dr Gunn, kamēr viņš 70. gados bija Britu Kolumbijas Darba ņēmēju kompensācijas padomes ārsts, kur viņš izpētīja lielu skaitu noslēpumaino spītīgo gadījumu pēc neapmierinātības ar viņa rīcībā esošajiem neefektīvajiem modalitātēm. Procedūra, kurā tiek izmantotas akupunktūras adatas, jo tās ir visplānākās pieejamās ierīces, kas paredzētas dziļai muskuļu audu iekļūšanai, īpaši attiecas uz ievainotiem muskuļiem, kuri ir saskārušies un saīsināti no briesmām.


IMS lielā mērā balstās uz pacienta rūpīgu fizisku izmeklēšanu, ko veicis kompetents praktizējošs ārsts, kurš ir apmācīts atpazīt neiropātisku sāpju fiziskās pazīmes. Šī fiziskā pārbaude ir obligāta, jo hroniskas sāpes bieži vien ir neiroloģiskas, salīdzinot ar strukturālām un tādēļ neredzamām dārgām rentgenstarām, MRI testiem, kaulu un CT skeniem. Šo pazīmju neatzīšana novedīs pie neprecīzas diagnozes un līdz ar to sliktu sākuma punktu fizikālajai terapijai.


Apstrāde ietver ķermeņa skarto ķermeņa daļu sausu adhēziju, neinjicējot nevienu vielu. Adatu vietas var būt taupīgu, mīksta muskuļu joslu epicentrā vai arī tie atrodas tuvu mugurkaulam, kur nervu sakne ir kļuvusi iekaisusi un jutīga. Parastā muskuļa iespiešanās ir nesāpīga; Tomēr saīsināts, sajūtams muskuļu gredzens "satver" adatu, ko var raksturot kā krampju sajūtu. Rezultāts ir trīs reizes. Viens stimulē muskuļu stiepes receptoru, radot refleksu relaksāciju (pagarināšana). Divas, adata arī izraisa nelielu ievainojumu, kas piesaista asinis uz zonu, uzsākot dabisko dzīšanas procesu. Trīs, ārstēšana rada elektrisko potenciālu muskuļos, lai atkal veiktu nervu funkciju. IMS, ko izmanto IMS, stimulējot muskuļu vārpstas, būtībā kļūst par specifisku un unikālu instrumentu neiropātisku muskuļu sāpju diagnostikai.

Ārstēšanas mērķis ir atbrīvot muskuļu saīsināšanu, kas nospiež un nervu kairina. Supersensitivitātes zonas var desensibilizēt, un var tikt atbrīvots noturīgs saīsināto muskuļu vilkšana. IMS ir ļoti efektīvs, lai atbrīvotu saīsinātus muskuļus kontraktūrā, tādējādi radot mehāniskas sāpes no muskuļu stiepes. IMS faktiski izturas pret neuropātisko stāvokli, kas izraisa sāpes. Ja kompetentā veidā tiek veikts, IMS ir ievērojams panākumu līmenis, kā to pierāda simptomu un pazīmju uzlabošanās, pat hroniskas muguras sāpēm ar sakņu pazīmēm.


IMS dažos veidos ir salīdzināms ar akupunktūru; Tomēr pastāv vairākas būtiskas atšķirības. IMS ir nepieciešama medicīniska pārbaude un diagnostika, ko praktizējošs speciālists zina anatomijā, adatu ievietošana ir norādīta ar fiziskām pazīmēm, nevis saskaņā ar iepriekš definētiem, bez zinātniskajiem meridiāniem, bet subjektīvi un objektīvi efekti parasti rodas nekavējoties.


PAMATINFORMĀCIJAS: intramuskulāra stimulācija, intra muskuļu, ims, cgims, gunn ims, sausa adīšana, akupunktūra, sprūda punkts, miofasciālās sāpes


Pētījuma un ārstēšanas institūts (iSTOP)

Vankūvera, BC Kanāda

Tālrunis: 1.604.264.7867


SAZINIES AR MUMS


ATSAUCE

Tīmekļa vietne: http://www.istop.org/ims.html


FIND CGIMS PRACTITIONER - STARPTAUTISKĀ DIREKTORA


Vairāk valoduOur gratitude goes out to all iSTOP members and donors for making this directory and website possible. 

Thank you for making GunnIMS resources available to the public, for patients, practitioners, researchers and enthusiasts alike.


Gunn IMS "points" the way!2021 © The Institute for the Study and Treatment of Pain
is a Not for Profit organization
Canadian 
Charity #89159 8575 RR0001


donate todayPowered by Wild Apricot Membership Software