The Institute for the Study and Treatment of Pain

  • Member Directory
  • LITHUANIAN Lietuviškai - Kas yra IMS? GunnIMS: intramuskulinė stimuliacija

Kas yra IMS? GunnIMS: intramuskulinė stimuliacija

LITHUANIAN LIETUVIŠKAS


PASTABA:

Šis puslapis buvo greitai išverstas naudojant "Google" vertėją, kompiuterizuotą pastangą vertingai svarbios sveikatos priežiūros informacijos visuomenei. Naudodami išskleidžiamąjį laukelį bet kurio tinklalapio viršuje dešinėje, norėdami išversti informaciją į pageidaujamą kalbą. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis, kad gautumėte pagalbos. Prašome atleisti bet kokias spausdinimo klaidas, tikrasis žmonių savanorių vertėjas yra labai vertinamas. ; )


Kas yra Gunn IMS? Gunn intramuskulinė stimuliacija


Negalima naudoti ir pašalinti raumenų švelnumo ir raumenų sutrumpėjimo, o "skausmą malšinančios" ir kitos skausmą malšinančios tabletės tik užmaskuoja skausmą (dažnai prastai) ir skatina toksiškumą, sudedant problemą. Neuropatija reaguoja tik į fizinį energijos įvedimą.


Intramuskulinė stimuliacija (IMS) yra visa miofascialinių skausmo sindromų diagnozavimo ir gydymo sistema (lėtinės skausmo sutrikimai, atsirandantys raumenų ir kaulų sistemoje, kai akivaizdaus pažeidimo ar uždegimo požymių nėra). IMS pagrįstas Vakarų medicinos mokslu ir turi tvirtą pagrindą savo radikulopatiniame skausmo modelyje, kurį dabar palaiko daugelis šios srities specialistų. Ją sukūrė dr. Gunnas, 70-aisiais metais dirbo gydytoju Britanijos Kolumbijos darbuotojų kompensacijų valdyboje, kur jis ištyrė daugybę paslaptingai užsispyręs atvejų, kai jis nusivylė neveiksmingais būdais. Apdorojimas, kuriame naudojamos akupunktūros adatos, nes tai yra mažiausi įrankiai, kurie yra skirti giliai įsiskverbti į raumenis, ypač nukenčia dėl sužalotų raumenų, kurie sutrinka ir sutrinka nuo nelaimių.


IMS daugiausia remiasi kompetentingo specialisto kruopščiu fiziniu tyrimu, kurio metu mokoma atpažinti fizinius neuropatinio skausmo požymius. Šis fizinis tyrimas yra būtinas, nes lėtinis skausmas dažnai būna neurologinis, o ne struktūrinis, todėl nematomas brangusis rentgeno spindulių, MRI tyrimas, kaulų ir CT skenavimas. Nepavykus atpažinti šių ženklų, bus klaidinga diagnozė, taigi ir blogas fizinės terapijos pradinis taškas.


Gydymas apima sausų adatų nukenksmą į kūno dalis, švirkščiant bet kokią medžiagą. Adatų vietos gali būti taupių, subalansuotų raumenų juostų epicentre arba jie gali būti šalia stuburo, kur nervų šaknis gali būti sudirgęs ir jautrus. Paprasto raumens skverbimas yra neskausmingas; Tačiau sutrumpintas, pernelyg jautrus raumenis "suvoks" adatą, ką galima apibūdinti kaip traukulių pojūtį. Rezultatas tris kartus. Vienas stimuliuojamas riebalų receptorius raumenyse, kuris sukuria refleksinį atsipalaidavimą (pailginimą). Du, adata taip pat sukelia nedidelę žalą, kuri pritraukia kraują į vietovę, inicijuodama natūralų gijimo procesą. Trys, gydymas sukuria elektrinį raumenų potencialą, kad vėl vėl veiktų nervinė funkcija. Adatos, naudojamos IMS, stimuliuojant raumens verpstes, iš esmės tampa specifiniu ir unikaliu įrankiu neuropatinių raumenų skausmui diagnozuoti.


Gydymo tikslas - išlaisvinti raumenų sutrumpinimą, kuris spaudžia ir dirgina nervą. Didesnės jautrumo zonos gali būti desensibilizuotos, o atsparūs raumenys gali būti išlaisvinti. IMS yra labai efektyvus sutrumpintų raumenų atpalaidavimui pagal kontraktūrą, todėl sukelia mechaninį skausmą iš raumenų traukos. IMS iš esmės traktuoja pagrindinę neuropatinę būklę, sukeliančią skausmą. Kompetentingai atlikus, IMS turi nepaprastą sėkmės rodiklį, kaip įrodyta simptomų ir požymių pagerinimu, net ir lėtiniu nugaros skausmu su šaknies ženklais.


IMS tam tikrais būdais yra panašus į akupunktūrą; Tačiau yra keletas svarbių skirtumų. IMS reikalauja, kad gydytojas, kuris žinotų apie anatomiją, atliktų medicininį apžiūrą ir diagnozę, adatos įterpimas būtų nurodytas fiziniais požymis, o ne pagal iš anksto nustatytus, ne mokslinius meridianus, o subjektyvūs ir objektyvūs padariniai paprastai susidaro nedelsiant.


REIKŠMINIAI ŽODŽIAI: raumenų stimuliacija, raumenų raumenys, ims, cgims, gunn ims, sausa adata, akupunktūra, trigger point, myofascial skausmas


Skausmo tyrimo ir gydymo institutas (iSTOP)

Vankuveris, BC Kanada

Telefonas: 1.604.264.7867


SUSISIEKITE SU MUMIS


NUORODA

Interneto svetainė: http://www.istop.org/ims.html


Rasti CGIMS PRACTITIONER - TARPTAUTINIS KATALOGAS


DAUGIAU KALBOSOur gratitude goes out to all iSTOP members and donors for making this directory and website possible. 

Thank you for making GunnIMS resources available to the public, for patients, practitioners, researchers and enthusiasts alike.


Gunn IMS "points" the way!2021 © The Institute for the Study and Treatment of Pain
is a Not for Profit organization
Canadian 
Charity #89159 8575 RR0001


donate todayPowered by Wild Apricot Membership Software